ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

puitpost_uksik_v1

Rohkem vaateid

Aiapost puit 80x2000mm, immutatud

Puitpost (ümar) on ümaraks freesitud ja otsast teritatud.

Kõik postid on enne immutamist kuivatatud ja immutatud vastavalt immutuse ohuklassile HC4.
HC4 – kasutamine välistingimustes ja kokkupuutes pinnasega.

Saadavus: Jah

7,50 €
 tk 

Info

Imprest kasutab immutamiseks tipptehnoloogiat, mis tagab kõrge ja ühtlase kvaliteedi. Immutus kaitseb niiskuse, mädaniku, seente ja putuka kahjustuste eest, mis omakorda pikendab tunduvalt puidu eluiga. Imprest immutusteenus on personaalne – vastavalt puidu kasutusalale valitakse optimaalne ja soodsaim immutusklass. Kemikaalina kasutame Impralit®-KDS, erinevatel biotsiididel ja vaseühenditel põhinevat vesilahust, mis on keskkonnasäästlik ja annab puidule vajaliku kaitse sõltuvalt riskiklassist.
 
Imprest kasutab oma toodete jaoks kvaliteetset Eesti metsadest pärit puitu. Karmide ilmastikuolude tõttu on puu kasvanud aeglaselt ja seega on puit tugev ja vastupidav. Koos kõrgekvaliteedilise süvaimmutusega suureneb märgatavalt postide eluiga!
 
Enne tootmisliinile jõudmist läbivad kõik tüved mitmekordse hoolika kontrolli – esimene kord metsas ülestöötaja poolt ja teine kord sorteerliinil operaatori valvsa silma all. Lõplik kontroll teostatakse vahetult peale freesimist ja enne lõpptoote pakkimist. Mitmekordne kontroll tagab, et kliendini jõudev kaup on kena väljanägemisega ja kvaliteetne.

Antud tootega koos on ostetud:

Vali tooted, mida ostukorvi lisada või vali kõik

Pingutusvarda klamber konksuga 38mm postile ZN

Pingutusvarda klamber konksuga 38mm postile ZN

1,54 €
Pingutusvarras 1550mm ZN

Pingutusvarras 1550mm ZN

3,60 €
Pingutusklamber ZN

Pingutusklamber ZN

1,26 €
   

Our Brand