ostukorv
Korv
toode - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Vahesumma
0,00 €

BAUROC sillus 3000/375/200

Rohkem vaateid

BAUROC sillus 3000/375/200

Aeroc sillus 3000/375/200

AEROC sillused ei ole eraldiseisvalt müüdavad tooted, vaid neid müüakse ainult komplektis samamõõduliste AEROC plokkidega!

Silluste tarnaeg sõltub sellest, kas sillused on laotoodete valikus või tellimustoodete valikus.
Andja tehase laotoodetest silluste tarneaeg on reeglina 1 nädal, maksimaalselt kuni 20 tööpäeva. Tellimustoode valikus olevate silluste tarneaeg jääb reeglina vahemikku 3 nädalat kuni 3 kuud alates tellimuse vastuvõtmisest.

Saadavus: Jah

187,57 €
 tk 

Liisi järelmaks

Hind:
Periood:
Sissemakse:

Näidiskuumakse al.

Järelmaksu kalkulaator

187.57

Info

AEROC sillus on autoklaavitud poorbetoonist siledapinnaline ristkülikulise ristlõikega tala, mille tugevus tagatakse silluses oleva ruumilise sarruskarkassiga. Sillus vastab harmoniseeritud standardi nõuetele ja on varustatud CE-märgisega. AEROC sillus on valmistatud poorbetoonist kuivtihedusega 500 kg/m³. ning on ette nähtud avade sildamiseks AEROC plokkseintes. Sillus töötab ühesildelise talana ja on võimeline vastu võtma teatud kindlat ühtlaselt jaotatud joonkoormust. Silluseid ei ole soovitav koormata koondatud koormustega. Sillused on armeeritud selliselt, et enamusel juhtudel võib vahelae paneelid toetada otse sillusele ilma täiendava plokireata. 

Silluseid toodetakse vastavalt AEROC plokkide laiusele ning nende kõrgus on kas 200 mm (ühe ploki kõrgus), 400 mm (kahe ploki kõrgus) või 600 mm (kolme ploki kõrgus).


Kandvad sillused
Kõik sillused alates laiusest 150 mm on kasutatavad müüritises kandva elemendina.

Mittekandvad sillused 
Kõik 100mm laiusega sillused ning lisaks ka 150mm laiad ja 1,2m pikad AEROC sillused on mittekandvad ja on ette nähtud avade sildamiseks mittekandvates AEROC vaheseintes. AEROC ei vastuta tagajärgede eest, mis võivad tekkida nende silluste mittesihipärasel kasutamisel.
Kuna nimetatud sillused on kerged, ei pea nende paigaldamisel kasutama tõsteseadmeid. 

Silluste kandevõimed ja muud tehnilised näitajad leiad siit:

http://www.aeroc.ee/index.php?page=756&lang=est&cnt=Tehnilised_näitajad
 

Our Brand